День Героїв України!
Сьогодні в нашій гімназії відбувся онлайн захід "День Героїв" для здобувачів освіти 5-9 класів.
Відзначення Дня Героїв – це свідчення твердої волі українського народу йти накресленим Героями шляхом боротьби до найвищої мети – Незалежності, розквіту і слави Української Самостійної Соборної Держави. В цей день небайдужі та вдячні нащадки вивішують національні прапори для вшанування пам'яті борців за свободу кожного українця, за кращу долю та волю України і з повагою та почуттям власної гідності промовляють: ГЕРОЇ НЕ ВМИРАЮТЬ! СЛАВА УКРАЇНІ! ГЕРОЯМ СЛАВА!
Тиждень безпеки Правил Дорожнього Руху
З метою поглиблення знань здобувачів освіти у відповідній сфері, розвитку практичних навичок, поглибленню знань Правил дорожнього руху був проведений Єдиний національний онлайн- урок «Безпека на дорозі – безпека життя" для 1-9 класів.
Із здобувачами освіти обговорили основні правила поведінки на вулиці та дійшли висновку, що знання правил дорожнього руху, уважність, обережність на дорогах – це запорука власної безпеки.
Посилання на публікацію у Фейсбук
День української Вишиванки
Вишиванка є символом краси, здоров'я і щасливої долі. Її вважають оберегом української нації. Вишита сорочка символізує сімейні цінності – пам'ять роду, вірність і любов.
День вишиванки - поки ще не офіційне і відносно нове народне свято, покликане к сприянню єдності і культурного відродження всього багатонаціонального українського народу.
В Дачненській гімназії вчителі та учні разом зі своїми батьками відчувають себе справжніми українцями та налаштовані на збереження культури, звичаїв й традицій свого народу.
Посилання на публікацію у Фейсбук
День Матері
Сьогодні День матері, і очі всіх мам на світі сяють по-особливому, адже їх вітають найрідніші люди в житті – їхні діти.
У цей святковий день, дорогі матері, прийміть слова вдячності, любові і поваги! Нехай у Ваших очах не гаснуть усмішки! Від усієї душі бажаємо всім жінкам-матерям здоров'я, щастя, родинного благополуччя, взаєморозуміння і відповідного тепла від своїх дітей!
Посилання на публікацію у Фейсбук
8 травня- День пам'яті та примирення.
Пам'ять... Це не просто частина історії... Пам'ять – це наша совість, біль, наша гордість. Пам'яті наших дідів, батьків і старших братів, пам'яті вічно молодих солдатів і офіцерів, що мужньо боролися з ворогом і перемогли, пам'яті тих, хто поліг смертю хоробрих, пам'яті всіх, чиї серця обпалила Друга світова війна присвячується.
Посилання на публікацію у Фейсбук
ОГОЛОШЕННЯ
Шановні батьки майбутніх першокласників
Ми розпочинаємо набір учнів до 1- го класу на 2023- 2024 н.р.
МИ ПРОДОВЖУЄМО НАБІР УЧНІВ
Якщо ви хочете бачити свою дитину щасливою, розвиненою, творчою- запрошуємо до нашої гімназії.
Для зарахування батьки пишуть заяву, фотографують її та надсилають на електрону адресу: dachnoescool@gmail.com
або на Viber, Telegram
директора: 099 077 42 06
чи заступника: 095 867 26 24
Вчитель 1 класу Максименко Олена Анатоліївна 050 173 60 62
1 травня - Міжнародний День директора школи!
Шановна наша Олена Володимирівна, прийміть найщиріші вітання від усього педагогічного колективу.
Бути директором школи - означає нести відповідальність за майбутні покоління.
Бажаємо Вам міцного здоров'я, вірних рішень і безперечних успіхів у діяльності, особистих досягнень у роботі та чудових ідей, а також щасливого життя під мирним небом !!!
Посилання на публікацію у Фейсбук
26 квітня 1986 року – світ облетіла звістка про жахливу аварію на Чорнобильській АЕС, що завдала невиліковної рани українському народу. Минають роки, але чорна віха Чорнобиля і сьогодні кидає свою тінь на долі мільйонів українців.
Чорнобиль - це вже Історія України, але дітей треба навчити вболівати за минуле своєї держави, щоб протистояти злу, руйнуванню навколишнього світу.
Тому сьогодні в Дачненській гімназії для учнів 5-9 класів разом з вчителями Згур'євою Н.В, Шевчук І.В., Сорочинською Л.М. були проведені уроки під час яких учні пригадали ті трагічні події, які відбулися у квітні 1986 року на Чорнобильській АЕС, вшанували хвилиною мовчання тих, хто не шкодуючи свого здоров’я та життя заслонили собою світ від радіаційної хвилі. Подвиг цих людей назавжди записано до літопису людської мужності, він навічно залишиться у пам’яті українського народу.
Цей біль і тривога Чорнобиля залишається в наших серцях. Ці відчуття змушують кожного зупинитись і озирнутись в той страшний 1986-й.
Посилання на публікацію у Фейсбук
ПРАВИЛА ПОВЕДІНКИ ПІД ЧАС ВЕСНЯНИХ КАНІКУЛ
Нагадування для учнів:
• Постійно дотримуйся правил дорожнього руху. Ніколи не порушуй їх, це небезпечно для життя. Переходь вулицю тільки у відведених місцях. Не влаштовуй ігри на проїжджій частині вулиці.
• Не грайся сірниками та іншими легкозаймистими предметами. Будь обережний з газом. Не вмикай його без дозволу батьків та без потреби.
• Не чіпай невідомі тобі предмети. При виявленні вибухонебезпечних предметів, повідом дорослих.
• Будь обережний з електроприладами. Не вмикай їх без дорослих. Не торкайся оголених проводів. Виходячи з дому, перевіряй, щоб усі електропобутові прилади були відключені.
• Будь обережним біля водоймищ, не ходи по льоду у період танення. Не влаштовуй ігри поблизу водоймищ
• Виконуй правила протипожежної безпеки. Не грай з вогнем. Не розпалюй багаття.
Увага батькам!
• Не залишайте дітей без догляду. Знайте, де і з ким бувають Ваші діти, чим вони займаються.
• Випускаючи дитину на прогулянку, нагадуйте їй про правила дорожнього руху, про правила поведінки в громадських місцях.
• Постійно нагадуйте про правила власної безпеки, особливо під час повітряної тривоги!
Бережіть себе!
10 березня — День Державного Гімну України.
Гімн – один з головних символів держави поряд із прапором і гербом.
У вересні 1862 року в київській квартирі, де мешкав уродженець Борисполя 23-річний випускник юридичного факультету Петербурзького університету Павло Чубинський, відбулося зібрання просвітницької організації “Громада”. Під час розмови Павло раптом підвівся і вийшов у сусідню кімнату. За кілька хвилин повернувся з аркушем паперу, на якому був написаний вірш “Ще не вмерла Україна”.
Уперше цей вірш опублікували 1862 році у львівському журналу “Мета”.
Знаний галицький композитор того часу, один з основоположників української композиторської школи, священик Михайло Вербицький написав до нього музику. Твір «Ще не вмерла Україна» вперше прозвучав в польському місті Перемишль в 1865 році.
Офіційна музична редакція державного гімну ухвалена Верховною радою 15 січня 1992 року, текст гімну затверджено «Законом про Гімн України» дещо згодом – 6 березня 2003 року.
Своє нове дихання і нове життя український гімн, так само як і інші символи нашої держави, здобув під час Революції Гідності, коли сотні тисяч людей співали заповітні слова, наче святу молитву. Патріотична пісня, написана понад 150 років тому, стала одним із утілень споконвічного прагнення українців до свободи, поєднала крізь віки всіх борців за незалежність і стала справжнім символом нинішньої України.
Посилання на публікацію у Фейсбук
Шевченківські дні
Щороку, 9 та 10 березня, українці відзначають Шевченківські дні. Ці дати припадають на день народження Кобзаря та роковини смерті.
Кобзар – головна постать української класичної літератури. Його творчість можна не любити, але поважати мусимо. Шевченка слід розглядати не лише як поета, але й громадського діяча, патріота, захисника мови й культури свого народу. Варто зазначити, що біографія Шевченка містить немало цікавих епізодів.
Наш заклад теж долучився до відзначення цієї події. Було підготовлено та проведено тематичні онлайн-уроки та цікаві заходи:
“Сучасний мультик про життя Тараса Шевченка” - несподіваний погляд на життя і творчість Кобзаря представлено в сучасній анімації (https://youtu.be/Ktb-0LRm2Pk)
Онлайн-вікторина на визначення 3 неправдивих фактів з життя письменника (https://mamabook.com.ua/.../test-viznachte-3-nepravdivi.../)
Вікторина на знання творчості Кобзаря (https://mamabook.com.ua/.../test-viznachte-5-virshiv.../)
Посилання на публікацію у Фейсбук
24 ЛЮТОГО- РІК НЕЗЛАМНОСТІ
Сьогодні 24 лютого 2023 року. Рівно 365 днів війни, 365 днів незламності, 365 днів болю, 365 днів сліз, 365 днів втрат, 365 днів віри, надії.
Близько 5-ї години 24 лютого 2022 року президент РФ Володимир Путін оголосив про воєнну операцію нібито з метою «демілітаризації та денацифікації України», через кілька хвилин почалися ракетні удари по всій Україні.
Зима 2022 року змінила все…
Сьогодні твориться українська історія, учасниками якої є ми самі. І від кожного з нас залежить доля нашої Батьківщини. Тому з метою національно-патріотичного виховання учнівський та педагогічний колективи Дачненської гімназії, під час виховного заходу «Рік незламності» вшанували хвилиною мовчання всіх загиблих та пригадали події цього страшного року…
Посилання на публікацію у Фейсбук
21 лютого- МІЖНАРОДНИЙ ДЕНЬ РІДНОЇ МОВИ
Рідна мова є важливим елементом культурної та національної свідомості людини. Вона не просто засіб спілкування, а історія народу, його світогляд. Вона є найсильнішим інструментом збереження і розвитку нашого матеріального й духовного спадку.
До відзначення Міжнародного Дня рідної мови (International Mother Language Day) – події, яку відзначають щороку 21 лютого, починаючи з 2000 року, долучилися й здобувачі освіти Дачненської гімназії, які прослухали інформацію, щодо появи цього свята у світі та нашій державі. Ознайомилися з гімном українській мові.
Посилання на публікацію у Фейсбук
День Героїв Небесної Сотні.
Герої не вмирають" - перше, про що думає кожен, згадуючи Героїв Небесної Сотні.
День пам’яті Героїв Небесної Сотні відзначається щороку 20 лютого згідно з Указом Президента України від 11 лютого 2015 року. Саме в цей день під час Революції Гідності протистояння між українським народом і тодішнім режимом сягнув свого апогею.
20 лютого 2014 року загинуло найбільше активістів Євромайдану. Загалом революційні події зими 2013-2014 років забрали життя понад ста активістів Майдану.
21 лютого 2014 року офіційна влада України юридично визнала жертвами загиблих мітингувальників. Того дня на Майдані відбулося прощання із загиблими, яких у жалобних промовах назвали « Небесною Сотнею».
Учнівський та педагогічний колективи Дачненської гімназії вшанували подвиг Героїв Небесної Сотні під час години пам’яті «Вас пам’ятати будемо завжди». Ми не маємо права забути, що Герої Небесної Сотні дали нам можливість жити вільно та будувати нову країну.
Посилання на публікацію у Фейсбук
16 лютого- День єднання
Відповідно до указу президента України Володимира Зеленського, 16 лютого оголошено Днем єднання українців.
З нагоди святкування Дня єднання в Дачненській гімназії о 10:00 наші вихованці прослухали Державний Гімн України та ще раз довели, що ми єдині, бо Ми- українці!
Разом з вчителем історії та педагогом- організатором були проведені онлайн-уроки мужності “ У єдності наша сила!" та "Україна- твоя сила в єднанні!"
Участь у таких заходах спонукає дітей відчувати гордість за свою державу, робить незабутніми почуття єдності, гордості за досягнення країни, повагу до її захисників, закликає ще більше поважати і любити свою країну, свій народ, свій рідний край.
Україна ЄДИНА КРАЇНА!
Посилання на публікацію у Фейсбук
7 лютого- відзнач ається День безпечного Інтернету.

Наша сторінка у Фейсбук
В Україні щорічно зростає кількість дітей, які мають доступ до мережі Інтернет та зростає кількість підлітків, які наражаються на небезпеку бути ошуканими шахраями та злочинцями. Дана ситуація викликає велике занепокоєння.
За традицією Міжнародний День Безпечного Інтернету проводиться другого вівторка лютого. Відповідні заходи проходять у всьому світі з метою привернення уваги громадськості до важливості створення безпечного інтернет простору для наймолодших користувачів.
Наша гімназія не стала виключенням та долучилася до проведення даних заходів. Педагогом організатором Шевчук І.В. була проведена онлайн- бесіда з учнями 1-5 класів, яка направлена на розширення та поглиблення знань про безпечний Інтернет, соціальні мережі, сприяли обізнаності учнів про небезпеку, яка існує в Інтернеті та соціальних мережах, а також шляхи їх подолання.







Заходи до Дня пам’яті жертв Голокосту
та Дня пам’яті Героїв Крут
Наша сторінка у Фейсбук


Сьогодні весь світ вшановує пам’ять жертв Голокосту...
З метою збереження національної пам’яті, формування патріотичних почуттів здобувачів освіти в нашій гімназії пройшли онлайн -заходи до Дня пам’яті жертв Голокосту та Дня пам’яті героїв Крут.
З метою поглиблення знань з історії України для учнів 5-9 кл. вчителем історії Згур'євою Н.В. був проведений урок-реквієм «Голокост - трагедія ХХ століття.
Здобувачі освіти Дачненської гімназії вшанували пам'ять жертв Голокосту хвилиною мовчання «Скорботна свічка пам'яті святої».
У День скорботи і пам’яті ми приєднуємося до загальної печалі і співчуваємо великій втраті, ім’я якої – Голокост. Будемо пам’ятати...





29 січня – День пам'яті Героїв Крут, який вшановує школярів, студентів та курсантів загиблих у січні 1918 року. Цей день став для українського народу символом героїзму та самопожертви молодого покоління в боротьбі за незалежність.
З нагоди цієї дати у Дачненській гімназії була проведена історична виховна година «Крути- бій за майбутнє» Разом з вчителем історії Згурє'вою Н.В. та здобувачами освіти 8-9 кл. пригадали та вшанували пам'ять трьохсот юнаків, що полягли у бою під Крутами поблизу залізничної станції, обороняючи українську державність та виконуючи наказ командування зупинити стрімкий наступ ворога.
Проведення таких заходів дає можливість формувати у здобувачів освіти почуття патріотизму, виховувати власну національну гідність, гордість за свою Батьківщину та повагу до історії українського народу.
Нехай пам’ять про наших юних героїв, що загинули під Крутами, буде вічною. І нехай їхня смерть буде для нас прикладом, як треба любити свою Батьківщину!








22 січня- День Соборності України

Наша сторінка у Фейсбук

Соборність України – це результат тривалої боротьби українського народу за свою свободу та незалежність. І подвиги героїв України ХХІ століття доводять, що за 100 років бажання українців жити в соборній незалежній Україні тільки укріпилося. Це бажання, яке тече по жилах нових поколінь українців, обов’язково допоможе їм вирости гідними громадянами своєї держави.
З метою виховання в підростаючого покоління глибокої поваги та любові до Батьківщини, людської гідності, формування національної свідомості школярів, виховання у них почуття патріотизму та з нагоди відзначення Дня Соборності України, в Дачненській гімназії для 1- 4 класів педагогом організатором Шевчук І.В. було проведено онлайн вікторину "Одна- Єдина Соборна Україна."









Також для 7-9 класів вчителем історії Згур'євою Н.В.було проведено онлайн урок "Соборність України- основа державності". Під час онлайн уроку діти згадали важливий момент історичного минулого - День злуки ЗУНР та УНР в одну державу як процес боротьби за незалежність України.
Здобувачі освіти впевнені в бажанні будувати Українську державу в рівноправній єдності всіх громадян незалежно від національності, віри і переконань, бо Свобода, Незалежність, Соборність – це ті неперехідні цінності, які завжди були, є і будуть шановані в Україні.







Святий Миколай, до нас завітай!
.png)
Зима дуже багата на свята, і відкриває календар одне із найулюбленіших свят для дітей – День Святого Миколая, свято любові і душевної теплоти. Діти люблять зимові свята. Вони з нетерпінням чекають їх настання, щоб зануритися в атмосферу чарівності, радості і веселощів. Кожна дитина сподівається на маленьке диво і з нетерпінням його чекає. Але не тільки діти радіють цьому святу – кожен із нас вірить в здійснення заповітної мрії, котра під силу лише Святому Миколаю.
З нагоди свята сьогодні в нашій гімназії педагогом організатором Шевчук Інною В'ячеславівною було проведено Онлайн квест "Святий Миколай, до нас завітай".
Позитивні емоції, гарний настрій отримали всі присутні на святі. Діти з великим задоволенням послухали розповідь про виникнення свята. Потім відповідали на питання, відгадували ребуси, кросворди та пісні. Найкращими стали учні 2 та 5 класу. Переможців було нагороджено грамотами.
Побажаємо дітям, щоб вони були здорові, слухняні, радісні та кожного року вони отримували бажані подаруночки від Святого Миколая та збувалися всі їхні мрії.










10 - грудня Всесвітній день прав людини.

10 грудня у світі відзначають Міжнародний день прав людини, який було засновано 4 грудня 1950 року на засіданні Генеральної Асамблеї ООН.
Головна мета цього свята – проголошення рівності всіх громадян, що є необхідною передумовою свободи, справедливості та миру.
Вчитель історії та правознавства Згур'єва Н.В. разом з соціальним -педагогом Раєвською Л.С. провели онлайн бесіди з учнями 8 та 9 класів та ознайомили з історією розвитку прав людини у світі, також розповіли про права які мають громадяни України, та права які мають діти у нашій державі згідно Конвенції ООН про права дитини, яка з 1991 року є частиною національного законодавства України.
Міжнародний день прав людини нагадує всім про гідність кожної особистості, невід’ємність її громадянських, культурних, економічних, політичних і соціальних прав, а також про необхідність захищати ці права.






День Збройних Сил України


Наша сторінка у Фейсбук

6 грудня українці відзначають державне свято – День Збройних сил України. Це свято справжньої мужності, героїзму і відваги. Дата присвячена до дня ухвалення Закону України «Про Збройні сили України» – подія відбулася саме 6 грудня 1991 року.
ЗСУ - це меч і щит України, наша опора і захист. Найкращі сини та дочки України борються в Збройних силах за незалежність і свободу своєї Батьківщини.
З нагоди свята з метою патріотичного виховання підростаючого покоління в нашій гімназії педагогом організатором Шевчук Інною В'ячеславівною було проведено Онлайн квест " Кожен школяр України це знає: армія наша закон захищає" з учнями початкової школи (1- 4 кл.). Діти з великим задоволенням відгадували ребуси та кросворди, складали прислів'я.









Також з учнями 5- 9 класів була проведена онлайн гра під назвою "Мільйон для ЗСУ". Вони отримали цікаві завдання, які виконували онлайн. Найкращими стали учні 7 та 5 класу. Переможців було нагороджено грамотами.






" Твори добро, бо ти- людина "








1 ГРУДНЯ ВІДЗНАЧАЄТЬСЯ ВСЕСВІТНІЙ ДЕНЬ БОРОТЬБИ ЗІ СНІДом
Поріг ХХІ століття людство переступило з низкою жахливих хвороб. Особливо небезпечні ВІЛ (вірус імунодефіциту людини) і його кінцева стадія СНІД (синдром набутого імунодефіциту).
СНІД – особливо небезпечна хвороба, смертельна для людини. Тому кожного 1 грудня людство говорить про цю проблему, закликає всіх до боротьби з ним.
Цей день вперше почали відзначати 1 грудня 1988 року з ініціативи Всесвітньої організації охорони здоров'я, після того, як на зустрічі міністрів охорони здоров'я всіх країн прозвучав заклик до соціальної терпимості й розширення обміну інформацією щодо ВІЛ/СНІД. З того часу Всесвітній день боротьби зі СНІДом відзначається щорічно.
Всесвітній день боротьби зі СНІДом – це можливість дізнатися про факти щодо ВІЛ-інфекції і втілити знання у практику. Якщо люди розуміють, як передається ВІЛ-інфекція, як їй можна запобігти та усвідомлюють сьогоднішню реальність життя з ВІЛ-інфекцією вони можуть за допомогою цих знань дбати про власне здоров’я і здоров’я інших.
Крім того, Всесвітній день боротьби зі СНІДом надає можливість продемонструвати підтримку людям, які живуть з ВІЛ, одягнувши червону стрічку – міжнародний символ обізнаності про ВІЛ-інфекцію.
ЗАХИСТИ ТА ПОВАЖАЙ!
В цьому заході приймали участь здобувачі освіти Дачненської гімназії 6-9 класи та вчителі. Проводили презентацію соціальний педагог Раєвська Лариса Станіславівна та практичний психолог Зятина Анастасія Василівна.
З думкою про вас!!!!!
З повагою весь педагогічний колектив Дачненської гімназії Курахівської міської ради


Не загасне пам'яті вогонь...

Не знаю, плачу я чи віоліна,
Зливаюсь з нею я в одне на мить,
Я народилась вдалині від України,
Але чомусь вона мені болить.
Норвезька скрипка гра, а з неї лине
Говерли оксамит й Дніпра блакить.
Я Скандинавської землі дитина,
Чому ж Вкраїна так мені болить?
Чи то маленьке серце відчуває
Історію, яка була давно,
Голодомор мені в душі палає,
Смертельний біль, і сльози, і зерно.
Я бачу, коли скрипка моя грає,
Як наяву, голодних тих людей,
Колоссячко, що дівчинка тримає
І притискає до своїх грудей.
Я граю, й туга та пшенична
Так обгортає, що бракує слів,
Як déjà vu, як пам’ять генетична,
Дійшла до мене з глибини віків.
Швидким вібрато плаче віоліна
Чи то вже я… й рука моя тремтить.
Я маю в серці Маму- Україну,
І ось тому вона мені болить.
©Julia Bogdana Klepp
Листопад 2018.
" Пам'ятаємо.
Єднаємося.
Переможемо"


Кожного року в останню суботу листопада вшановують пам'ять жертв Голодомору.
Голод - це страшне слово. Український народ у смутку і скорботі доземно схиляє голови, вшановуючи пам’ять мільйонів його жертв.
Сьогодні в Дачненській гімназії відбувся онлайн- захід для учнів 4-9 класів на якому вчитель історії Згур'єва Н.В. разом з учнями та вчителями пригадали події Голодомору.
Пройдуть роки, минуть десятиліття, а трагедія 1932 - 1933 років все одно хвилюватиме серця людей. Вона завжди буде об'єднувати всіх живих одним спогадом, одним сумом, однією надією.
Озиратися в минуле треба кожному.










"Україна – це територія гідності та свободи. Такими нас зробила не одна, а дві революції – Майдан 2004 року, який був Святом Свободи, і Революція 2013 року, Революція Гідності.
У Дачненській гімназії до Дня Гідності та Свободи, було проведено онлайн- захід для 1-9 класів. Під назвою-"Вільні творять майбутнє!"
Учні послухали розповідь вчителя історії Згур'євої Н.В. та проаналізували життєві ситуації про гідність.
Ще довго-довго з покоління в покоління будуть передавати батьки синам і дочкам спогади про тих, хто залишив земне життя у 2013-2014 рр. Ця подія сколихнула весь світ, не залишила байдужою жодну душу.




На цьому тижні в нашій гімназії дітям були показані відеоуроки «Патрон».
ЮНІСЕФ спільно з ДСНС України, Міністерством освіти та науки України, Міністерством з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України та Національною поліцією розробили інтерактивний урок із мінної безпеки для старшої школи.
У сюжеті надані поради як відрізняти вибухонебезпечні предмети, де вони можуть приховуватись, які знаки про них попереджають та які правила безпечної поведінки потрібно вживати, якщо побачив міну чи боєприпас.
Також діти ознайомились: «Що робити коли лунає повітряна тривога?», «Рюкзак безпеки НУШ».
















.png)



Життя – це найдорожчий скарб. Та в дитинстві ми не розуміємо, що ним треба дорожити і здоров'я берегти.
З 14 по 18 листопада 2022року в Дачненській гімназії пройшов «Тиждень безпеки дорожнього руху» , метою якого є профілактика дорожньо-транспортного травматизму за участю здобувачів освіти та усвідомлення необхідності вироблення навичок дотримання правил поведінки на дорозі.
У рамках Тижня класні керівники 1-4 класів провели наступні виховні заходи: урок-презентація «Правила для пішоходів» (1 клас- класний керівник Гарифулліна Я.А.), вікторина «Знай та розпізнавай дорожні знаки» (2 клас -класний керівник Клепікова І.В), година спілкування «Увага на дорозі – життя у безпеці» (3 клас -класний керівник Костюченко Т.І.), «Знавці правил дорожнього руху» (4 клас -класний керівик Максименко О.А.)






Також здобувачі освіти початкової школи 1- 4 класів переглядали мультфільми з тематики безпеки дорожнього руху, які для них підготували вчитель основ здоров’я Мацегора Н.І. та педагог- організатор Шевчук І.В.





Для здобувачів освіти 5- 9 класів теж були проведені такі бесіди:
5 клас «Я- пішохід», 6 клас «Безпека на дорогах», 7 клас «Дії свідка ДТП», 8 клас «Порятунок і захист людей у надзвичайних ситуаціях»,
9 клас «Ти- рятувальник». Бесіди проводили вчитель основ здоров’я Мацегора Н.І., Зятина А.В., та педагог- організатор Шевчук І.В.







.png)
.png)


